2×2 Korvpalli turniir

2x2 Korvpalli turniir

2×2 korvpalli turniir toimub sel reedel 21.2. Tatari Üliõpilaskodus. Siin võite registreeruda turniirile. Saab üksinda või sõbraga kui teil on juba partner kellega mängida. Kui oled aktsepteeritud, siis te saate kinnituse e-posti addressile. Lõbusat mängu!!

Kui peale mängu on kõht tühi, siis saame koos süüa (sel juhul võta 5€ kaasa 😉

Siin saate näha kuidas meile saabuma. Tatari Üliõpilaskodu asub 5 minutit jalgsi vabaduse väljakul.

Kevadsemestri alguspidu


Jagame siin mõndasid pilte Kevadsemestri Alguspeost, mis meil oli eile. Päris lõbus aeg!! Muusikaviktoriin, kahoot, pitsad…

Ericsson’i külastus

Eile saime suurepärase võimaluse külastada Ericssoni hooneid Tallinnas. Esialgu rääkis meile Sergio sellest, mis on Ericsson ja millega see ettevõte Eestis tegeleb. Mida annab nii suur tehnoloogia ettevõte meie ühiskonnale. Peale seda valmistati robootika ring, milles pidid poisid paaridena ühte väljakutset lahendama. Lõpetuseks, peale mõnusa kringli, käisime läbi Ericssoni hooned, et näha kuidas kõik töötab.

Greenpower edeneb

Viimasel ajal me pole palju rääginud Greenpoweri projektist, aga me vaatasime mõndaid pilte koos vanematega mõned nädalad tagasi. Neid samu pilte võite siin ka vaadata:

Varsti on meil 2 elektriautot valmis!! Olge ühenduses, et teada rohkem.

Greenpower projekt esimene päev

 

SEE ON JUBA PEATAMATU!!

 

Sel nädalal saabusid meie klubisse pakendid autode komponendidega. Eile alustasime planeerimist, kuidas sellega alustada ning valmistasime ette toa, kus me ehitame autosid. Siin on “timelapse” eilsest:

Isad hakkasid tegema täpsemat plaani, kuidas teha seda uskumatut projekti. Tundub liiga suur asi meile, aga poisid on väga motiveeritud sellega tegelema.

Samuti valisime juba, kes osaleb igas meeskonnas. Meil on 2 auto meeskonda, igal meeskonnal on kaks gruppid: kujundus ja mehhaanika.

Me vaatasime ühest videost, kuidas kujunduse meeskond võiks arendada auto disaini:

Kui sa ei tea, millest täpselt räägime, siis jätame sulle siia Greenpoweri veebilehe lingi. Seal saab vaadata erinevaid videosid ja lugeda rohkem infot (inglise keeles):

https://www.greenpower.co.uk

Greenpower sissejuhatav kohtumine

IMG-20190302-WA0033.jpgLaupäeval (2.03), toimus F24 Green Power elektri autode esimene sissejuhatav kohtumine. Me nägime ülekannet, milles tutvustati projekti ja tegime valmis ka autode prototüübid, et näha, millised näevad välja autod päriselus. Mõned vanemad ja lapsed olid kohal, nad said väga palju uut teada selle projektiga seoses. Me oleme väga rõõmsad, et peagi alustame juba autode tegemist.

1 2 3 4