Klubi plaanid 2017-2018

Veesõda

Otsustasime klubiga päikese ära kasutada ja mängisime koos veemänge. Lõpetasime väikse veepallide lahinguga. Palju vett, lõbu ja nalja.

Veesõda

3D printer

Laupäevael 26.5 TTÜ õpilane seletas poistele 3D printeri tehnoloogia võimalusi. Poistel oli võimalus kasutada printerit ning küsida selle kohta. Trükiti mõned asjad ja pärast vahelduseks mängisime “alfa” ping-pongi.

3d printer

Kevadekonsert ja grill

Imeline kevadkontsert ja grill koos peredega. Päev algas kahe venna Abilisega, kellele järgnes bänd The Crears. Andekad noored Vangista Koaala olid järgmised esinejad. Lõpuks esinesid natuke kogenumad mehed oma bändiga 9:52, kes olid kindlasti kõrgemal tasemel. See kõik koos hea söögiga Tatari maja aias.
See on ainult ühe ilusa traditsiooni algus.

Kevadekonsert

Jookse!

Eelmine laupäev mängisime uut mängu. Kindel oli ainult see, et selles mängus olid õhupallid ja paberlennukid. Seal oli üks pisike aga julge sõdur, kes pidi minema ühest spordisaali otsast teise, kus oli õhupall, mida ta pidi plahvatama. Selleks oli tal pall, millega ta pidi õhupall alla saama, et seda plahvatada. See oleks muidugi väga kerge olnud, kui äärtes poleks olnud kõik teised paberlennukeid pommitades. Teekonnas olid küll turvalised kohad, kus sõdurit pommitada ei tohtinud. Ainult kiiremad ja nobedamad said teekonna läbitud. Avastasime, et põrand oli ideaalne, et joosta ja libistada. Nii nagu alati, lõpeatsime midagi magusat süües.

Jookse

Pitsaaad!!!!!!!

Meil on olnud võimalus saada pisikesteks kokkadeks ja igaüks meist on näitanud oma loovust küpsetades oma pizzat. Tüüpilise pizza alusega ja suure valiku koostisosadega, mida igaüks oma maitse järgi pizza peale pani, said kõik oma pizzad valmis. Loomulikult peale selle saime neid maitsta ka.

Pitsaaad!!!!

Kiek in de kök

Täna hommikul pääsesime Tallinna ajalooliste müüride sisse. Ajaloolane Toomas Abiline oli meie giid, mis oli meie jaoks suur õnn. Alati on hea hetk, et ajalugu õppida

Kiek in de kök

Ahha Keskus

Vaatamata sellele, et Tartu pole siin lähedal, läksime lapsed ja nende vanemad Ahhaa Keskusesse, kus igaüks sai oma uuudishimu rahuldatud ja õppida natukene teadust

Ahha Keskus

Fotojaht

Selle nädala plaan oli teha pilte, mis oleksid pildistatud kindlal viisil. Tegime kaks võistkonda ja iga grupp läks erinevasse kohta Vana Linnas. Osa sellest väljakutsest oli justnimelt see, et üks võistkond ei tohtinud teist näha. Kui üks grupp oleks teisest grupist pilti teinud, milles oleks näha olnud kõik teise grupi liikmed, siis oleksid pildistajad koheselt võitnud. Lõppude lõpuks kumbki ei näinud teineteist ja Tatari jõudes oli žürii, kes otsustas, kumb võistkond oli võitnud.

 

Fotojaht

Origami

Origami