Klubi plaanid 2018-2019

Greenpower projekt esimene päev

 

SEE ON JUBA PEATAMATU!!

 

Sel nädalal saabusid meie klubisse pakendid autode komponendidega. Eile alustasime planeerimist, kuidas sellega alustada ning valmistasime ette toa, kus me ehitame autosid. Siin on “timelapse” eilsest:

Isad hakkasid tegema täpsemat plaani, kuidas teha seda uskumatut projekti. Tundub liiga suur asi meile, aga poisid on väga motiveeritud sellega tegelema.

Samuti valisime juba, kes osaleb igas meeskonnas. Meil on 2 auto meeskonda, igal meeskonnal on kaks gruppid: kujundus ja mehhaanika.

Me vaatasime ühest videost, kuidas kujunduse meeskond võiks arendada auto disaini:

Kui sa ei tea, millest täpselt räägime, siis jätame sulle siia Greenpoweri veebilehe lingi. Seal saab vaadata erinevaid videosid ja lugeda rohkem infot (inglise keeles):

https://www.greenpower.co.uk

Greenpower sissejuhatav kohtumine

IMG-20190302-WA0033.jpgLaupäeval (2.03), toimus F24 Green Power elektri autode esimene sissejuhatav kohtumine. Me nägime ülekannet, milles tutvustati projekti ja tegime valmis ka autode prototüübid, et näha, millised näevad välja autod päriselus. Mõned vanemad ja lapsed olid kohal, nad said väga palju uut teada selle projektiga seoses. Me oleme väga rõõmsad, et peagi alustame juba autode tegemist.

Bowling

Käisime Roca Al Mare Bowlingus!! Siin on mõned pildid selle plaanist:

Tatari Sügiskonsert 2018

Laupäevane kontsert oli tõeliselt tore, 3 bändi mängisid erinevat stiili muusikat, mõned rõhutamas head rütmi, teised huvitavat šõud. 2 tundi head live muusikat suurepärases keskkonnas. Pärast kontserti sõid kõik bändiliikmed koos kuulajaskonnaga pitsat ja arutlesid erinevate asjade üle, nagu pillide mängimine, muusikastiilid, kogemus, eelistused. Hea muusika, pitsa ja uued sõbrad, mis saab veel parem olla!

 

Siit saate vaadata konserdi pilte: https://flic.kr/s/aHsmu33Qry 

Mõõkad

Kõige nooremad leiutasid plastmasstorudega mõõke. Mõõgad, mis olid omakorda ümbritsetud pehmete torudega. Nende mõõkadega said nad ennast kaitsta erinevates võistlustes ja lahingutes, mida me hiljem korraldasime.

Mõõkad

Raketid

Vanemate poistega tegime karastusjookide pudelite abil valmis vee rakette. Iga üks aitas rakettide valmistamisel kaasa, et hiljem need maja tagaaias proovile panna. Mõni rakett isegi lendas majast kõrgemale!
Siit tulevad kindlasti välja head insenerid!

Raketid

Maailmakoristuspäev

Maailmakoristuspäeval asusid mõned Alfa Klubi pered TTÜ lähedale Mustamäel, et sealt kõike prügi korjata. Maailma puhtaks tegemisel kaasa aidata on hea tegevus, kuis sõprade seltsis on see palju lõbusam.
Selle tegevuse abil mõistsime, kui tähtis on enda prügi korjata ja seda õigesse kohta visata. Kurb oli vaadata kui mustad mõned pargi alad olid.